Новини спорту. 23 травня. Відео. Уночі проти вівторка не стало Катерини Адаменко.

олег блохін
Олег Блохін одразу прилетів до Києва

Пішла з життя заслужений майстер спорту СРСР, володарка 68 легкоатлетичних рекордів та мати видатного українського футболіста і тренера збірної України Олега Блохіна.

Друг сім’ї Деві Аркадієв наголошує: саме Катерина Захарівна привела свого часу Олега Блохіна на стадіон. Майбутній зірці футболу було лише 4 роки. Мама мріяла, щоби син став, як і вона, спринтером. Але й гадки не мала, що через 20 років Олег отримає “Золотий м’яч” найкращого футболіста Європи.

Родина для Катерини Адаменко завжди була на першому місці. Заради народження сина вона свого часу відмовилася від участі на перших для країни олімпійських іграх.

“Виховання Олега – це багато в чому заслуга матері”, – переконаний Аркадієв. Талановитою і справедливою згадує Катерину Адаменко Мкртич Діленян – вони 35 років пропрацювали разом в університеті. Загалом викладачка віддала кафедрі півстоліття. Навіть у почесні 92 роки вона ще проводила тут пари.

“Ще рік тому вона приходила, викладала тут. У неї була посада старшого викладача кафедри. Працювала весь час”, – розповів Діленян.

У будинку на Чоколівці, де Катерина Захарівна жила разом із чоловіком і синами, сьогодні жалоба. Сусіди звістку сприйняли, як особисту втрату. Олег Блохін дізнався про трагедію в Туреччині, де тренував національну збірну. Одразу прилетів до Києва.

Неодноразова чемпіонка СРСР і України з п’ятиборства, стрибків у довжину і бігу з бар’єрами для нього – найрідніша людина на світі.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.