Новини світу. 17 травня. Польща повністю готова до проведення чемпіонату Європи з футболу.

Євро-2012
Польща готова до Євро-2012

Про це заявили представники польського уряду, виступаючи з доповідями прем’єр-міністру країни Дональду Туску на спеціальному засіданні.

“Відповідно до плану Польща досягла готовності до проведення Євро-2012“, – зазначила міністр спорту республіки Іоанна Муха. “Ми розробили плани дій для всіх місць і сфер турніру”, – додала вона.

Глава транспортного відомства Славомир Новак також заявив, що “в організаційному плані у сфері інфраструктури ми готові до турніру”. За його словами, ключові аеропорти і залізничне сполучення в змозі прийняти великий потік уболівальників. При цьому міністр визнав, що до чемпіонату республіка не встигла добудувати необхідні автостради.

Відповідальний за безпеку ЧЄ глава МВС Яцек Чіхоцкій, в свою чергу, підтвердив готовність підвідомчих йому служб до чемпіонату, починаючи від поліції і рятувальників і закінчуючи прикордонниками і митниками.

“Сигналів про терористичну або іншого роду серйозні загрози для країни не надходило”, – сказав він. Торкаючись контролю на внутрішніх кордонах Євросоюзу, який буде введено 4 червня, міністр запевнив, що він буде проводитися вибірково, “щоб не допустити на чемпіонат небажаних осіб”.

Коментуючи звіти міністрів Дональд Туск підсумував, що “все, необхідне для Євро-2012, те, чого вимагають організатори, міркування безпеки і тисячі вболівальників, виконано на 100 відсотків”.

За його словами, головним досягненням турніру буде “переконання, що Польща – відмінне місце, куди варто повертатися”.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.