Новини України. 20 травня. Завтра, 21 травня, за дорученням голови Одеської ОДА Едуарда Матвійчука буде сформована спеціальна комісія, яка перевірить всі пологові будинки Одеси.

Після інциденту в Одесі перевірять всі пологові будинки

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Михайло Бартко.

Перевірка була призначена внаслідок інциденту, що стався 15 травня 2012 року, коли в Одеському пологовому будинку № 4 здорова 33-річна жінка померла відразу після народження дочки.

Родичі померлої жінки – Юлії Латій – звинувачують лікарів у халатності.

За 5 днів до пологів Юлія зробила чергове обстеження, яке не виявило жодних патологій. Народжувати вона хотіла сама, без операційного втручання. Але через годину після початку переймів лікарі зробили їй кесарів розтин.

Через 10 годин після пологів жінку у важкому стані доставили в обласну лікарню, де вона померла.

У довідці, яку видали батькам Юлії, говориться, що смерть наступила в результаті анестезії.

«На даний момент в Одесі вже працює спеціальна комісія, куди залучено фахівців Одеського медичного університету, обласного та міського управлінь охорони здоров’я. Вона вивчає причини смерті 33-річної жінки в пологовому будинку № 4», – повідомив Михайло Бартко.

У медичну комісію, яка почне працювати завтра, увійдуть найкращі фахівці в області акушерства та гінекології. Результати роботи комісії стануть відомі протягом двох – трьох тижнів.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.