Новини України. 21 травня. Перед будівлею Апеляційного суду Харківської області, де на 10.00 понеділка призначено засідання Київського районного суду у справі стосовно Юлії Тимошенко про зловживання корпорації “Єдині енергетичні системи України” (ЄЕСУ), починають збиратися прихильники екс-прем’єра.

Сьогодні не планується участь в акції делегацій з інших областей

Перед будівлею суду зібралися більше 50 осіб з прапорами партій “Батьківщини” і “Фронту змін”. Вони зайняли місце, де в дні попередніх засідань проводили акцію противники екс-прем’єра. Але сьогодні опонентів Тимошенко біля суду не спостерігається, повідомляє Сегодня.

Як повідомив заступник голови облорганізації партії “Батьківщина” Валерій Дудко, сьогодні не планується участь в акції делегацій з інших областей.

“Оскільки прокурор заявив, що клопотатиме про перенесення засідання, зрозуміло, що сьогоднішнє засідання буде носити технічний характер. Тому, щоб не відволікати людей від підготовки до виборів, було прийнято рішення про проведення акції силами харківської організації», – сказав Дудко.

Паралельно з акцією прихильників на площі перед судом йдуть роботи з благоустрою. Працівники КП “Харківзеленбуд” висаджують квіти на клумбі, а на протилежній від суду стороні викладається тротуарна плитка.

Нагадаємо, державні обвинувачі у справі ЄЕСУ заявили, що 21 травня мають намір звертатися до суду з проханням перенести засідання у зв’язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває в харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.