Новини світу. 20 травня. На інтернет-аукціон eBay виставлений перший факел естафети олімпійського вогню Ігор-2012, що стартувала 19 травня в Великобританії.

Незабаром, як очікується, на аукціонах з'являться і інші факели Ігор-2012

Ставки за першу реліквію річної лондонської Олімпіади вже зараз перевищили 100 тисяч фунтів (160 тисяч доларів).

Факел, що не згасає і не перегрівається створений британськими дизайнерами Едвардом Барбером і Джеєм Осгербі. Він являє собою порожнистий золотистий конус з алюмінієвого сплаву довжиною 80 см. В факелі зроблені 8000 дрібних отворів – по числу учасників естафети.

Незабаром, як очікується, на аукціонах з’являться і інші факели Ігор-2012. Учасники естафети можуть придбати свій факел зі знижкою – за 199 фунтів стерлінгів (318 доларів) при номінальній вартості в 495 фунтів (792 долара).

Лондонський організаційний комітет Олімпійських та Паралімпійських ігор 2012 року має намір продати всі 8000 факелів і виручити майже 1,6 мільйона фунтів.

Офіційний старт естафеті був даний 19 травня на південному заході Англії – мисі Лендс-Енд (півострів Корнуолл). Відкрив естафету після церемонії запалення факела триразовий олімпійський чемпіон з вітрильного спорту Бен Ейнслі. За 70 днів факелоносці подолають понад 12 800 км.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.