Новини шоу-бізнесу. 27 травня.  Сьогодні в Баку закінчився фінал найвідомішого музичного конкурсу в Європі – “Євробачення”. Перемогу здобула представниця Швеції – Loreen із композицією Euphoria, набравши в результаті глядацького голосування 372 бали.

Лорін Зінеб Нока Тальяуі
Переможниця Євробачення 2012 Лорін Зінеб Нока Тальяуі

На другому місці опинилися “Бурановские бабушки” з Росії (259 балів). На третьому – серб Желько Йоксімовіч (214 балів).

Лорін Зінеб Нока Тальяуі, відома також як Лорін (Loreen) (нар. 16 жовтня 1983 в Стокгольмі) – шведська співачка мароккансько-берберського походження.

Почала музичну діяльність в 2004 році, з участі у відомому шведському музичному конкурсі “Idol 2004”, на якому посіла четверте місце. У 2005 випустила дебютний сингл “The Snake”, спільно з групою “Rob’n’Raz”. Надалі стала однією з ведучих телеканалу “TV11”. Тепер Loreen  вже має, ймовірно,  найбільше досягнення у музичній кар’єрі – перемогу на Євробаченні 2012.

Цікаво, що основну масу номерів, які були представлені у фіналі, глядачі вже бачили в перших півфіналах. Так що сюрпризів можна було чекати хіба що від тих, хто автоматично потрапив до фінальної стадії. Це представники шести країн: Великобританії, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції та Азербайджану.

І вони не підвели: номери, в основному, були яскравими. У фінал пройшли, мабуть, найбільш сильні учасники.

Щодо безпосереднього голосування, то інтрига була відсутня вже після двох третіх озвучених результатів. Зрозуміло, “синдром братніх країн»”ніхто не відміняв: сусіди голосували в більшості один за одного.

Представниця нашої держави Гайтана, на жаль, зайняла лише 15-е місце, набравши 65 балів.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.