Новини здоров’я. 21 травня. Джеймс Дігай, австралійський дієтолог, з’ясував, що не жири, а прості вуглеводи є основною причиною ожиріння сучасних людей.

Солодощі - це головний ворог стрункого тіла

Його спостереження показали, що ефективному схудненню сприяє відмова не від жирної їжі, а від солодощів, наприклад, здобних булочок, цукерок, а також картоплі.

Солодощі – це головний ворог стрункого тіла, саме вони провокують відкладення жиру на боках і стегнах.

Люди, які сидять на дієтах і повністю не можуть відмовитися від солодкого, використовують цукрозамінники. Вони відрізняються від звичайного цукру лише тим, що менш калорійні. Але, в них немає нічого корисного, тому що вони є синтетичними підсолоджувачами і тому до корисної їжі не відносяться.

Дієтологи, та й будь-які інші лікарі не рекомендують зловживати цукрозамінниками, інакше можна нашкодити своєму здоров’ю. Крім того, вони протипоказані вагітним і годуючим мамам. Незважаючи на застереження люди з ожирінням продовжують їх вживати.

Дослідження, проведені в Північній Кароліні, встановили, що цукрозамінники теж є причиною ожиріння. У дослідженні брали участь чоловіки і жінки з надлишковою вагою, за якими спостерігали 12 тижнів. Одним було дозволено замінювати цукор на цукрозамінник, іншим категорично заборонили і те, і інше. При цьому всі вони сиділи на жорсткій дієті.

Досліди показали, що ті, хто виключили з раціону цукор, скинули більше кілограм, ніж ті, хто використовував цукрозамінники. Пояснюється такий результат тим, що організм намагається отримати з їжі якнайбільше калорій при дієті. І до того ж, цукрозамінники уповільнюють обмін речовин.

Цукрозамінники на основі фруктози теж допомагають жиру накопичуватися в організмі.

Дієтологи радять заміняти цукор медом або тростинним неочищеним коричневим цукром, в цих продуктах є необхідні організму вітаміни та мінерали.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.