Новини політики. 28 травня. Програма Об’єднаної опозиції стане не тільки реальним планом розвитку країни, але й вперше в історії України її буде повністю реалізовано.

Обговорення програми відбудеться у всіх регіонах України, - Турчинов

Про це заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, відкриваючи засідання круглого столу на тему: «Програма Об’єднаної опозиції – програма Батьківщини: пишемо разом з суспільством».

За словами Турчинова, сьогоднішній круглий стіл повинен стати продовженням обговорення програми, яке розпочалось на Форумі опозиції 12 травня.

«Ми не хочемо, щоб цей круглий стіл перетворився на якийсь «одобрямс». Ми прагнемо порад експертного середовища та українських громадян», – цитує слова Олександра Турчинова прес-служба партії «Батьківщина».

«Саме тому обговорення програми відбудеться у всіх регіонах України», – додав він, пояснивши, що по усім пунктам програми будуть окремо проведені галузеві круглі столи з експертами.

Окрім того, політик повідомив, що на базі результатів обговорень та круглих столів, які відбуватимуться в регіонах, не тільки буде доопрацьована програма, «також готується пакет законодавчих актів для реалізації усіх пунктів програми у Верховній Раді нового скликання, де нинішня опозиція сподівається мати більшість».

«Ми хочемо, щоб програма стала не тільки реальним планом дій, але щоб вона, вперше, мабуть, в історії України була реалізована. Для цього це повинна бути програма Батьківщини – всенародна програма дій нашої Батьківщини», – пояснив Олександр Турчинов.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.