Новини України. 1 травня. До Юлії Тимошенко звернувся її чоловік з проханням припинити голодування.

Олександр Тимошенко
Чоловік Тимошенко боїться за здоров'я дружини

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Олександр Тимошенко закликав свою дружину більше не голодувати.

Юлія Тимошенко голодує вже більше десяти днів. Життя, яке завжди випромінювало радість і надію, може обірватися в будь-який час.

Кому це буде вигідно? Тільки одній людині – теперішньому президенту Януковичу, який прагне її фізичного знищення, наказує здійснювати тортури і знущання.

Я не хочу, щоб ослаблення і можливі трагічні наслідки були на радість цій владі. Вони будуть танцювати на кістках, радіти будь-якій смерті, ставити вінки, що потім будуть їм падати на голову, а вони будуть думати – це манна небесна. Тупості і дурості може протидіяти фізична сила, а не голодування і страждання жінки у в’язниці”, – вважає Олександр Тимошенко.

“Я звертаюся до моєї Дружини і Матері нашої дочки Євгенії з проханням припинити голодування. Ця влада скоро зникне, як туман, який оповив очі тих людей, які проголосували за двічі судимого рецидивіста Януковича, який дає команди бити жінок у в’язницях.

Нам треба думати про майбутнє України – де Лідер опозиції стане лідером Держави. В це віримо ми, вірить народ” – підсумував чоловік ув’язненої Тимошенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.