Новини України. 15 травня. Соціальна мережа Одноклассники, проект Mail.Ru Group, дозволить використання платних сервісів ресурсу з відкладеною оплатою.

Одноклассники даватимуть послуги в борг

Кожен користувач зможе при бажанні скористатися платними сервісами соцмережі, а оплатити послуги в зручний для нього час. Про це NM повідомили в прес-службі проекту “Однокласники”.

Сьогодні на “Однокласниках” існує близько 200 різних сервісів: від оцінок до відеодзвінків. Шість з них є платними: подарунки, ігри, оцінки “5+”, смайли, невидимка, закритий профіль. Раніше сервіси оплачувалися користувачем в момент їх придбання, але тепер з’явилася можливість користуватися ними тоді, коли вони необхідні, а оплатити – коли буде зручно. Спочатку можливість відкладеної оплати буде доступна на сервісі подарунків, а в майбутньому реалізована на інших проектах.

Для користувача послуга буде виглядати наступним чином: можна подарувати значок або поставити оцінку “5+”, не думаючи про наявність коштів для оплати на рахунку. Сума боргу буде списана після поповнення рахунку в Однокласниках. Комісія за користування послугою відсутня.

“Відкладена оплата – це абсолютно унікальна послуга, яка показує рівень довіри “Однокласників” до своїх користувачів. Ми дійсно готові запропонувати користувачам можливість оплачувати послуги в зручний для них час і не плануємо заробляти комісію на надання послуги. На перших порах відкладена оплата буде запропонована для сервісу подарунків, але якщо користувачам це нововведення сподобається, то ймовірно, що оплатити таким чином можна буде все або майже всі послуги на “Однокласниках”, – прокоментував віце-президент Mail.Ru Group Ілля Широков.

Поповнити свій рахунок на Одноклассниках сьогодні можна за допомогою банківської карти, телефону, електронних грошей або через термінал. Найпопулярніший спосіб – sms-оплата – використовують більше 60% користувачів соціальної мережі.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.