Новини політики. 17 травня. Арсеній Яценюк оголосив про початок роботи об’єднаного штабу опозиції в Одесі.

Яценюк зустрінеться з жителями Одеси

У четвер, 17 травня, Арсеній Яценюк в ході прес-конференції в Одесі оголосив про початок роботи Одеського виборчого штабу Об’єднаної опозиції.

Штаб очолив депутат Одеської облради, голова фракції «Фронт Змін» Сергій Фаєрмарк.

Лідер «Фронту Змін» повідомив, що планує зустрітися з жителями міста, щоб розпочати в Одеській області обговорення програми Об’єднаної опозиції: «Я хочу особисто пояснювати позиції програми, почути запитання, для того щоб представити остаточний варіант програми на з’їзді Об’єднаної опозиції в кінці липня», – підкреслив лідер «Фронту Змін».

«Наше завдання – 226 голосів у новому парламенті для того, щоб змінити країну, реалізувати все те, що передбачено нашою програмою», – цитує Яценюка прес-служба «Фронту Змін» .

Він наголосив, що програма Об’єднаної опозиції – це не передвиборчий документ на парламентські перегони, а всеохоплююча програма дій.

«Частину завдань програми доведеться вирішувати і після президентських виборів. Це комплексний документ, комплексне бачення опозицією, що треба робити в країні, які зміни необхідні та які закони повинні ухвалюватися в новому українському парламенті», – наголосив Арсеній Яценюк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.