Новини світу. 15 травня. Студент з новозеландського Окленда виставив на онлайн-аукціон право присвоїти йому нове ім’я.

Алекс Джеймс Браун готовий змінити своє ім'я

Той, хто зробить максимальну ставку, отримає можливість обрати будь-яке (за умовами угоди між сторонами, ім’я не повинно бути образливим або образливим) друге ім’я Алексу Джеймсу Брауну, тобто, замінити ім’я Джеймс на свій варіант.

Житель Окленда розповів, що вирішив виставити ім’я на торги, оскільки зараз обмежений у коштах. Він взяв кредит на навчання, і поки не в змозі оформити ще один.

За словами 18-річного Брауна, виручені гроші він має намір вкласти в створення хостинг-компанії. Студент підкреслив, що вважає свою ідею вдалою, тому що в Новій Зеландії дуже мало компаній з надання веб-хостингу, що мають власні сервери в країні. Новозеландець зазначив, що його фірма зможе надавати клієнтам досить недорогий хостинг.

Браун сподівається виручити за своє ім’я близько п’яти тисяч доларів. На момент написання замітки лот на аукціоні Trade Me був оцінений в 1042 долара. При цьому новозеландський студент зазначив, що 20 відсотків з кінцевої ставки будуть передані в той благодійний фонд, який вибере покупець.

Зміна імені обійдеться Алексу Джеймсу в 180 доларів. Покупець зможе бути присутнім на процедурі реєстрації нового імені. Браун носитиме нове ім’я протягом десяти років, і вкаже його на своїх візитках, а також в профайлах в соціальних мережах.

Аукціон завершиться в суботу, 19 травня.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.