Новини України. 29 травня. Сьогодні, 29 травня, новий термінальний комплекс «D» аеропорту «Бориспіль» прийняв перших пасажирів.

Рейс з Тегерана прибув сьогодні до «Борисполя»

Як повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України, рейс іранської авіакомпанії «Taban Air» з Тегерана прибув сьогодні до «Борисполя» о 6.50 за місцевим часом. На борту літака знаходилося 137 громадян України і Ірану.

Термінальний комплекс «D» на період проведення Чемпіонату Європи по футболу забезпечуватиме прийом і відправку футбольних фанатів і гостей Євро-2012. Надалі до терміналу будуть поступово переведені рейси інших авіакомпаній, що обслуговуються в «Борисполі».

Нагадаємо, новий термінальний комплекс «D» в аеропорту «Бориспіль» 28 травня відкрили Президент України Віктор Янукович, Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Антон Волов.

Термінал має площу 107 тис. кв.м. і може обслуговувати до 15 млн. пасажирів на рік.
У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу передбачено 61 стійку реєстрації, 18 пунктів контролю на авіабезпеку, 28 кабін паспортного контролю. Галерея очікування рейсів у зоні відльоту має довжину 870 м.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.