Новини технологій. 3 травня. Незважаючи на проблеми, що звалилися на Nokia за останній час, включаючи мільярдні збитки і втрату лідируючих позицій на ринку смартфонів і стільникових телефонів в цілому, в компанії, очевидно, вірять в подолання кризи і нові перспективи.

Пристрої випускатимуться в різних форм-факторах

В усякому разі, нинішній (поки що) голова ради директорів Nokia Йорма Олліла в інтерв’ю The Financial Times пообіцяв появу в асортименті фінського виробника планшетних комп’ютерів і якихось “гібридних” мобільних пристроїв.

За словами топ-менеджера Nokia, це допоможе компанії успішніше конкурувати з лідерами сьогоднішнього ринку на кшталт Apple і Samsung. Причому, прийдешні пристрої випускатимуться в різних форм-факторах, хоча про які саме “гібриди бульдога з носорогом” йде мова, поки неясно.

Що стосується планів Nokia на ринку планшетів, тут ситуація трохи визначеніша, оскільки раніше згадувалося про розробку в надрах фінського концерну моделі під управлінням Windows 8 з 10-дюймовим екраном і двоядерним процесором Qualcomm, дебют якої очікується ближче до кінця року.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.