Новини здоров’я. 30 травня. Проблеми і сварки з соціумом неабияк вимотують нерви і змушують страждати. Висока самооцінка в цьому випадку допомагає відчувати себе в безпеці.

Самооцінка впливає на настрій та здоров'я

Психолог з Нової Зеландії Енді Мартенз з Університету Кентербері спробував з’ясувати, яким чином це почуття впливає на здоров’я людини.

У дослідженні взяли участь 184 особи. У першому етапі кожен учасник повинен був озвучити неправдиву відповідну реакцію на його зовнішній вигляд. Головне завдання – знизити або підняти самооцінку.

У другому випробуванні протягом двох тижнів щодня кожен учасник повинен був самостійно вимірювати рівень своєї самооцінки. При цьому психологи стежили за станом парасимпатичної нервової системи і робили діагностику серця, тобто як на серце впливає самооцінка.

Цей експеримент показав, що люди з високою самооцінкою мають хороші нерви, здатні захистити нервову систему і серцево-судинну систему від різних захворювань. Люди з хорошою думкою про себе постійно знаходяться в хорошому стані і відрізняються активністю.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.