Новини України. 29 травня. Лікарі клініки «Шаріте» не плутають клятву Гіппократа з клятвою Януковичу та лікують незаконно засуджену Юлію Тимошенко вахтовим методом.

Медики клініки «Шаріте» лікуватимуть Тимошенко вахтовим методом - Сорока

Про це заявила прес-секретар лідера партії «Батьківщина» Марина Сорока.

«Спеціально для сайту УНН, який пов‘язують з Ганною Герман, нагадую слова німецького лікаря Лутца Хармса про те, що медики клініки «Шаріте» лікуватимуть лідера опозиції Юлію Тимошенко вахтовим методом», – сказала вона.

Прес-секретар нагадала, що «і доктор Лутц Хармс, і його наступниця Аннетт Райссхауєр також повідомляли, що лікування триватиме понад півроку і що перебувати в «довготривалих відрядженнях» вони не можуть».

«Підкреслюю, що німецькі лікарі повертаються до своєї роботи в клініці «Шаріте» після лікування Юлії Тимошенко у Харкові не тому, що це забаганка «вередливої» Юлії Тимошенко, яку більше півроку Банкова позбавляла медичної допомоги, а тому що вони працюють вахтовим методом та виконують свою обіцянку зробити все можливе для одужання Юлії Тимошенко»,- наголосила Марина Сорока.

«На відміну від пенітенціарної служби та людей в білих халатах з МОЗ, німецькі лікарі не плутають клятву Гіппократа з клятвою Януковичу і на перше місце ставлять інтереси пацієнта», – цитує слова Сороки прес-служба «Батьківщини».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.