Новини світу. 14 травня. У Німеччині співробітник лабораторії впустив магічний череп майя.

Тюхтій-німець не втримав череп в руках

Як розповів один з очевидців події, артефакт стояв на хиткій поверхні, при падінні від нього відкололася велика частина нижньої щелепи.

“Якщо світ припинить своє існування 21 грудня, у всьому буде винен тюхтій-німець, який впустив виготовлений з вулканічної породи череп, який колись належав босові СС Генріху Гіммлеру“, – пише газета Daily Mail. Вважається, що це погана прикмета, яка віщує кінець світу.

У 1927 р. під час розкопок пірамід в стародавньому місті майя був знайдений кришталевий людський череп розміром 15х20 см і вагою 5,13 кілограма. Вражає те, що абсолютно гладка поверхня черепа не має ніяких слідів обробки металевими інструментами і, як вважають фахівці, була відполірована спеціальною пастою.

Гірський кришталь по твердості поступається лише топазу, корунду й алмазу, і обробити його нічим, крім алмазу, не можна. Але таємничий череп таки якось примудрилися обробити, причому зі шматка кварцу був вирізаний не тільки сам череп, а й нижня щелепа і шарніри, на яких вона підвішена. Крім того, всередині потиличної частини черепа знаходиться складна система призм і каналів, завдяки яким очниці черепа починають світитися, якщо під ним встановлюється, наприклад, свічка.

За переказами, череп майя був викрадений з Тибету нацистами в період між 1937-м і 1939 рр., потім він належав функціонерові Генріху Гіммлеру, після чого його власником став британський солдат, який був присутній при арешті рейхсфюрера СС, потім він перекочував до історика Томаса Ріттера.

“Фашисти були переконані, що той, хто збере 13 таких черепів, матиме владу над усім світом”, – стверджував Ріттер. – З цієї причини Гіммлер фінансував численні експедиції, що направляються в усі кінці світу. Про те, що у індіанського народу майя було 13 таких магічних черепів, свідчить легенда, поширена в Мексиці та Центральній Америці“.

За матеріалами Утро.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.