Новини політики. 3 травня. Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле назвав заяву українського МЗС про можливий бойкот Євро-2012 європейськими політиками у зв’язку зі справою екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, як про початок «холодної війни», абсурдним.

Ми хочемо, щоб Україна перебувала на шляху до Європи

Про це він заявив в інтерв’ю газеті Rheinische Post.

«Порівняння очевидно абсурдне. Україна прагне підтримувати стандарти прав людини. Ми очікуємо, що Київ виконає ці зобов’язання згідно з буквою підписаних договорів і в європейському дусі. Ми хочемо, щоб Україна перебувала на шляху до Європи. Міст в Європі спирається на два стовпи: демократія і верховенство закону», – підкреслив міністр.

«Ми використовуємо всю палітру дипломатичних можливостей, щоб поліпшити ситуацію. У першу чергу, ми намагаємося знайти рішення за допомогою переговорів. Разом з нашими партнерами в Європейському союзі ми єдині в тому, що Угода про асоціацію з Україною не може бути ратифікована, поки верховенство права в Україні не розвиватиметься в правильному напрямку», – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні керівник департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Олег Волошин сказав, що заяви європейських політиків про можливий бойкот Євро-2012 у зв’язку зі справою екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, нагадують методи «холодної війни».

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.