Новини технологій. 6 травня. Компанія Nikon в особі свого американського підрозділу підтвердила наявність проблем у висококласних дзеркальних камерах D4 і D800.

Nikon D800

Повідомляється, зокрема, що деякі зі згаданих фотоапаратів можуть час від часу “зависати” і переставати реагувати на дії користувача, а відновити їх працездатність вдається лише вилученням акумуляторних батарей і подальшим перезавантаженням.

Поки що фахівці Nikon не можуть запропонувати вирішення цієї проблеми, хоча робота над ним, як стверджується, ведеться повним ходом. Як тимчасовий захід вони радять відключити дисплейні опції Highlights і RGB Histogram в підменю Playback Display Options, потрапити до якого можна з меню Playback.

Крім того, Nikon повідомляє про складнощі з видошукачем в невеликих партіях D800.

Нагадаємо, не так давно компанія Nikon оголосила про відкликання деяких акумуляторів для своїх камер, а стосується дана міра літій-іонної батареї EN-EL15, яка використовується у фотоапаратах Nikon D7000, D800, D800E і Nikon 1 V1.

Крім іншого, ще один відомий японський виробник Canon минулого місяця визнав проблему з пропущенням світла у своїй висококласній дзеркалці EOS 5D Mark III.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.