Новини здоров’я. 28 травня. Американський учений Рей Курцвейл дає прогноз, що в майбутньому технології зроблять з людини новий біологічний вид, де роботи будуть замість людей, а люди стануть частиною сервісу хмарних обчислень.

Медики зможуть оновлювати і перепрограмувати систему організму

Футуролог вважає, що нинішня цивілізація – це раса людей-машин. За XXI століття вона зробить такий стрибок у технологіях, якого не було за 20 тисяч років.

Він також розповів, що, можливо, буде війна між людьми і машинами, пояснив призначення суперкомп’ютера Watson і голосового помічника Siri, а також повідав, що спільного між додатками для iPhone та генетичною системою людини.

Сьогодні однією з проблем цивілізації вважають надмірне спілкування з гаджетами. Однак футуролог не бачить в цьому нічого страшного, оскільки людина отримує величезну кількість інформації з інтернету. Він навіть порівняв американських президентів років 15 тому і нинішніх африканських дітей, які отримують набагато більше доступу до інформації.

Дослідник вважає, що через кілька років стане, нарешті, можливим імплантувати в свій організм нанороботів, щоб проводити діагностику організму і лікувати його від багатьох захворювань. А лікарі, в свою чергу, зможуть управляти нашими ДНК і генами.

Як він стверджує, медики зможуть оновлювати і перепрограмувати систему організму, і це буде настільки ж просто, як оновити додаток в iPhone. Крім того, можна буде управляти своєю вагою, що допоможе позбутися ожиріння, а також зупинити процеси старіння і усунути всі генетичні хвороби.

В області штучного інтелекту першопрохідцем вважаються голосовий персональний помічник Siri від Apple і розробка компанії IBM – суперкомп’ютер Watson. Ці машини є доказом того, що машини здатні розуміти, аналізувати і відтворювати мову людини. Незабаром машини почнуть розуміти гумор, а чим більше робот стає схожий на людину, тим більше людина ставиться до нього, як до себе подібного.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.