Новини України. 5 травня. Відео. Під час зустрічі 4 травня мешканців Дніпровського району Києва стосовно будівництва храму Української православної церкви Московського патріархату невідомі юнаки у масках почали руйнувати огорожу, будівельні вагончики і саме будівництво.

Невідомі в Києві перешкодили будівництву церкви у парку (фото Андрій Баштовий, Радіо Свобода)

Будівельники відійшли вбік і їм не заважали.

Молодики скандували “Поверніть нам парк!”, а коли на місце прибули правоохоронці, втекли з місця події. Невдовзі одного з них затримала міліція.

Проект храму не погоджений ані з місцевою громадою, ані з владою. У нас є відповідь Київської міськдержадміністрації, в якій сказано, що дозволу на храм у парку Перемоги не надавали. Окрім того, в копії проекту, яку ми змогли отримати, видно, що храм і сусідні споруди займають дуже велику частину зеленої зони”, – заявила представник об’єднання “Самоврядна громада” Інна Плотникова.

Про те, що жодної церкви у цьому парку офіційно не зареєстровано, підтвердили і правоохоронці, які прибули на місце конфлікту.

Водночас представник забудовника, який відмовився представитися, запевнив що в нього є “головне – церковне благословення на будівництво”.

ВІДЕО

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.