Новини здоров’я. 23 травня. У Британії вчені прийшли до висновку, що нестача води в організмі може провокувати гіпертонію.

гіпертонія
Брак води - це не єдина причина гіпертонії

Якщо людина споживає недостатню кількість води, клітини віддають частину води в кров. А щоб цю нестачу компенсувати капіляри закриваються і, таким чином, підвищується кров’яний тиск.

Проте, брак води – це не єдина причина гіпертонії. Якщо раптом у вас часто підвищується тиск, то не треба відразу бігти пити багато води. Перш за все, потрібно розібратися в першопричині, а в цьому найкраще допоможуть фахівці лікувально-діагностичного центру. Причиною підвищеного тиску можуть бути слабкі судини, ожиріння. Тиск може підніматися, як реакція на стрес, куріння, надлишки солі в організмі.

Якщо основні параметри в нормі, то, скоріше за все, справа дійсно в нестачі води. Аналіз крові теж може бути в нормі, але маленькі судини можуть закриватися через брак води.

Багато хто не бачать основну причину високого тиску, тому лікують хворобу невірно: приймають непотрібні ліки. Для нормалізації тиску потрібно просто випивати на кілька склянок води більше, ніж зазвичай. Для цього підійде вода Xooma, яка ще й насичує організм корисними речовинами.

Лікарі радять також займатися спортом, щоб капіляри краще розкривалися. Для їх нормальної роботи достатньо щодня ходити пішки не менше 6 км.

За матеріалами Медичного центру Ноухаумед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.