Новини України. 19 травня. 21 травня під стінами Міносвіти відбудеться акція-демонстрація “Некрасиві дівчата прийшли на оглядини до Табачника”.

"Некрасиві дівчата" підуть на оглядини до Табачника

Дівчата, які навчаються або закінчили магістратуру або аспірантуру візьмуть свої дипломи, надінуть найкращі сукні і прийдуть до Табачника “на побачення”.

“Я закінчила магістратуру юридичного факультету КНУ ім. Шевченка з червоним дипломом. Після одкровення міністра освіти всерйоз задумалася: як мені тепер з цим жити? Піду з подругами в понеділок на оглядини – нехай Табачник нам в очі скаже, що ми потворні”, – повідомила одна з організаторів Олександра Матвійчук.

17 травня Табачник заявив, що не пов’язує з якістю освіти в Україні те, що студентки вважають свою зовнішність важливішою за навчання.

“Думаю, що я не відкрию Америки, і навіть не повторю подвиг Миклухо-Маклая, якщо скажу, що краще навчаються в університеті, магістраті, в аспірантурі дівчата, ну скажімо, з менш яскравою, менш привабливою, з менш якоюсь такою модельною зовнішністю. Це світосприйняття. Колись була гарна пісня, яка звучала приблизно так: не можуть усі на світі бути красивими, а щастя чомусь потрібно всім”, – сказав міністр.

Прем’єр-міністр Микола Азаров вибачився за висловлювання міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника про те, що у вищих навчальних закладах краще навчаються студентки з менш привабливою зовнішністю.

Про це він заявив в ході спілкування з користувачами Facebook.

“Я не знаю, чому міністра Табачника стало заносити в сторону загальних міркувань. Мені здається – перевантаження. Зараз почалися тести, і треба думати, що міністр перевантажився на своїй роботі”, – сказав Азаров.

“Я тільки що повернувся з урочистого зібрання, присвяченого Дню науки. Не можу не посперечатися з Табачником. У залі сиділо дуже багато красивих жінок, а запросили найкращих. І потім, смаки різні. Словом, я хочу за Табачника вибачитися перед нашими прекрасними жінками”, – підкреслив прем’єр-міністр.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.