Новини здоров’я. 4 травня. Традиційно вважається, що імітація оргазму – суто жіноча хитрість.

Чоловіки також не завжди чесні зі своєю партнеркою

Однак, як показують дані досліджень, чоловіки також час від часу з різних причин вдаються до хитрощів, імітуючи пік задоволення.

Дослідження, проведене вченими з Великобританії, за участю 180 студентів і 101 студентки, показало, що 100% з них так чи інакше займалися сексом.

85% хлопців і 68% дівчат мали досвід вагінального сексу. При цьому 28% юнаків і 67% дівчат зізналися, що мінімум один раз імітували оргазм перед своїми партнерами. В основному коханці вдають, що досягли піку насолоди, під час вагінального статевого акту, однак деякі розповіли, що робили це під час анального сексу, стимуляції руками або сексу по телефону.

Серед основних причин, які змушують чоловіків і жінок кривити душею, можна назвати відчуття недосяжності оргазму, небажання продовжувати статевий акт, боязнь травмувати почуття свого партнера, а також бажання доставити партнеру задоволення.

У багатьох випадках, зазначили вчені, пари йдуть за своєрідним сценарієм, згідно з яким жінка повинна досягти оргазму раніше за чоловіка, а чоловіки зобов’язані довести жінку до піку задоволення. Небажання порушувати цей сценарій і є основною причиною, чому люди готові обманювати один одного під час інтимного спілкування.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.