Новини економіки. 25 травня. Спільне дослідження фонду Fundacion Rey Balduino та організації Migration Policy Group, яка займається питаннями імміграції, показало, що найкращою країною для мігрантів є Іспанія, незважаючи на її складне економічне становище на даний час.

Іспанія - найкраща країна для мігрантів

Згідно з дослідженням, 65-70% мігрантів в Іспанії знаходять роботу, не зазнаючи труднощів з отриманням необхідних документів або утисків з боку роботодавців чи місцевого населення.

Крім того, 75,9% опитаних іммігрантів в Іспанії вважають себе щасливими, зазначивши, що відчувають себе набагато краще, ніж до переїзду.

За даними опитування, іноземці, що проживають в Іспанії, відчувають себе краще, ніж ті, що живуть у Німеччині, Бельгії, Угорщині, Франції, Італії та Португалії.

Найбільшу лояльність до своїх іммігрантам проявляють Угорщина та Іспанія, намагаючись спростити проживання іноземців в новій для них країні.

При цьому у Франції механізм отримання документів вкрай запутаний, а Німеччина встановлює жорсткі обмеження на отримання подвійного громадянства.

За матеріалами Фокус.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.