Новини світу. 3 травня. В Англії завершився національний чемпіонат з вилову головоногих молюсків.

Рибалка відпустив маленького кальмара назад у воду

У 2012 році головним і єдиним героєм заходу став кальмар розміром близько одного сантиметра.

Справа в тому, що нічого більше учасникам турніру зловити не вдалося. Як розповіли організатори чемпіонату, змагання стали настільки невдалими через вітряну погоду, яка перетворила ловлю кальмарів в нездійсненне завдання.

Дізнавшись прогноз погоди на день чемпіонату, турнір навіть збиралися скасувати, але деякі з учасників наполягли на його проведенні, тому що вони приїхали здалеку і не хотіли визнавати, що витратили час даремно.

У підсумку на ловлю кальмарів учасникам виділили 5 годин, але за цей час єдиним спійманим молюском виявилося ледь помітне дитинча. Його випадково виловив Давид Тамбітурай, переможець чемпіонату 2011 року (тоді йому вдалося зловити кальмара завдовжки в 61 сантиметр).

Рибалка сфотографував свій незвичайний улов, після чого відпустив маленького кальмара назад у воду.

По завершенню чемпіонату виявилося, що більше ніхто, крім Тамбітурая, не може похвалитися уловом. У підсумку перемога була присуджена рибалці, котрий упіймав дитинча молюска.

За словами оргкомітету, правила турніру не регламентують мінімальний розмір кальмара, який може взяти участь у боротьбі за перемогу (головною метою змагань є піймання максимально великого молюска).

“Він виявився кальмаром, він був спійманий, а значить, формально мав усі права на те, щоб претендувати на перемогу”, – зазначили організатори. У результаті Давид Тамбітурай був визнаний переможцем чемпіонату і отримав в подарунок кубок і нову вудку.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.