Новини України. 5 травня. НАТО направить офіційне запрошення Президенту Україну Віктору Януковичу для участі в саміті в Чикаго, але візит Північноатлантичної ради до України відкладено, заявив офіційний представник Альянсу.

НАТО запросить президента України на саміт в Чикаго

“Україні запрошена на саміт у Чикаго як учасник ISAF і оскільки це – саміт, то запрошення буде направлено Президенту Януковичу“, – сказав він, коментуючи можливий вплив подій в Україні, пов’язаних з екс-прем’єром Тимошенко, на двосторонні відносини України – НАТО.

У той же час, як зазначив офіційний представник Альянсу, візит САС відкладений. Раніше мова йшла про те, що САС планує відвідати з візитом Україну в період після саміту Альянсу і до парламентських виборів в Україні.

Говорячи в цілому про реакцію НАТО на ситуацію з екс-прем’єром, офіційний представник Альянсу констатував, що ця міжнародна організація “стурбована недавніми новинами щодо Тимошенко”.

“.. Українська влада повинна вирішити цю проблему невідкладно Верховенство права є ключовою складовою наших відносин з Україною і грає важливу роль в пакеті реформ нинішньої Національної річної програми, яка була розроблена спільно з НАТО. Зараз вкрай важливо гарантувати належну імплементацію всіх цих принципів”, – пояснює він.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.