Новини економіки. 11 травня. У травні 2012 року НАК “Нафтогаз України” та “RWE Supply & Trading GmbH” (RWEST, Німеччина) уклали рамкову угоду про купівлю-продаж природного газу.

нак нафтогаз україна
"Нафтогаз" домовився з німецькою компанією RWEST про постачання газу

Про це повідомили у НАК “Нафтогаз України”.

Зазначена угода створює юридичні засади для можливого постачання природного газу “Нафтогазу України” з боку RWEST та, разом з тим, не містить зобов’язань сторін щодо обов’язкового здійснення продажу чи купівлі енергоресурсу.

Ціни, обсяги постачання, а також зобов’язання сторін щодо постачання природного газу будуть визначатися окремими контрактами після їх погодження та підписання обома компаніями.

Зазначимо, “RWE Supply & Trading GmbH” (RWEST) є однією з найбільших компаній в Європі, задіяних у сфері електроенергетики та газової промисловості. RWEST входить до холдингу RWE AG, який є оператором потужної газотранспортної системи у Європі, до якої належать газопроводи протяжністю 23 000 км та підземні газові сховища об’ємом до 7,4 млрд. куб.м. RWEST щорічно закуповує та постачає для потреб європейських країн близько 50 млрд. куб. м природного газу.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.