Новини економіки. 11 травня. На організатора фінансової піраміди “МММ 2011” Сергія Мавроді заведено нову кримінальну справу – в пособництві в незаконному підприємництві керівнику новосибірського відділення фінансової піраміди Олексія Астаф’єва.

На Сергія Мавроді в Росії відкрили нову кримінальну справу

Про це повідомили в Генпрокуратурі РФ.

“У ході попереднього розслідування було встановлено, що Астаф’єв керував підрозділом фінансової піраміди “МММ 2011”. Діяльність місцевого осередку піраміди здійснювалася за безпосередньої підтримки засновника “МММ 2011” Сергія Мавроді. Він сприяв вчиненню злочину своїми порадами, вказівками, а також надавав Астаф’єву рекламну підтримку та інформаційні ресурси, що використовуються для вчинення протиправних дій”, – говориться у повідомленні.

Раніше щодо Астаф’єва було порушено кримінальну справу про незаконне підприємництво (максимальна санкція – п’ять років ув’язнення).

На вимогу прокурора Коливанських району Новосибірської області дізнавач районного відділу МВС порушив відносно Мавроді кримінальну справу за статтею “посібництво в незаконному підприємництві“. Санкція статті передбачає до шести місяців арешту.

Мавроді знову прикував до себе суспільну увагу після того, як на початку 2011 року оголосив про запуск нового проекту під назвою “МММ-2011” – “Ми можемо багато”. Ряд російських чиновників і громадських діячів назвали це підприємство черговий аферою.

Жертвами першого проекту Мавроді під назвою МММ на початку 1990-х стали мільйони вкладників. Мавроді був засуджений за шахрайство до 4,5 років позбавлення волі.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.