Новини України. 17 травня. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко підготував пропозиції для Ради національної безпеки і оборони України з приводу гострої необхідності розгляду питання про встановлення в громадських місцях систем відеоспостереження.

МВС пропонує встановити камери спостереження в громадських місцях

За даними МВС, ефективність їх застосування підтверджується зарубіжним досвідом правоохоронної діяльності. Зокрема, використання систем відеоспостереження в країнах ЄС і США значно сприяє оперативності реагування на правопорушення, швидкому встановленню винних.

“Світовий досвід показує, що наявність систем відеоспостереження є стримуючим фактором для правопорушника, навіть за відсутності співробітника поліції. Облаштування громадських місць системами відеоспостереження дозволить громадянам почувати себе на вулицях міст більш безпечно”, – заявив Захарченко.

Він упевнений, що використання таких систем дозволить знизити кількість співробітників міліції на вулицях міст, разом з тим зробить їх роботу більш ефективною.

“Враховуючи той факт, що зараз МВС фінансується на 42% від потреби, це дозволить більш ефективно розподіляти ці кошти не на утримання великої кількості співробітників міліції, а на їх оснащення”, – додав міністр.

За клопотанням МВС прем’єр-міністр Микола Азаров уже віддав доручення Київській міській державній адміністрації опрацювати питання встановлення відеокамер у місцях масового скупчення громадян та проведення масових заходів, в першу чергу в центральній частині столиці.

Крім того, у своєму зверненні до Андрія Клюєва глава МВС ініціював розгляд на засіданні Ради національної безпеки і оборони питання про сприяння органів влади та місцевого самоврядування в обладнанні об’єктів інфраструктури населених пунктів системами відеоспостереження.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.