Новини політики. 29 травня. Винесення закону про російську мову на розгляд Верховної Ради було ні чим іншим, як спробою розколоти українське суспільство і відвернути його від реальних проблем.

"Мовний" закон - це відволікання очей громадян від важливіших проблем, - Яценюк

Про це в ефірі програми «Свобода слова» заявив лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк.

«Розгляд цього закону не має ніякого відношення ні до російської, ні до української мов. Справа в тому, що вказівку ​​давав особисто Янукович, після того, як його повідомили про катастрофічно низький рейтинг Партії регіонів і можливе його зростання на 3-5% у разі прийняття «мовного» закону. Ці люди і стріляти готові за рейтинг! Я звинувачую владу в спробі розколоти суспільство! », – заявив лідер опозиції.

Також він зазначив, що таким чином влада відволікає людей від економічної розрухи в країні.

«Чому, Партія регіонів так «переживає» через проблеми народу, але не дала жодного голосу за створення Антикорупційного бюро? Та тому, що вони не будуть садити самі себе у в’язницю. Чому скасували пенсійну поправку? Де обіцяні соціальні ініціативи? Замість відповідей на ці питання людям дають міф про утиски російської мови!», – зазначив пан Яценюк.

На його думку, саме завдяки компартії народ, «80% якого не вміли ні читати, ні писати» став грамотним, а мова його – розвивалась.

Також він зазначив, що в країні потрібно створювати передумови для мирного співіснування всіх 134-х націй, що проживають на її території.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.