Новини здоров’я. 7 травня. У травні 2012 року відбудеться 9 магнітних бур.

головний біль
Метеочутливим людям радять бути уважними до свого здоров'я у травні

Першу з них українці уже пережили 4 травня – з 16.00 до 20.00.

Наступні відбудуться: 6 травня – з 5 до 7 год., 9 травня – з 16 до 20 год., 13 травня – з 2 до 5 год., 16 травня – з 15 до 19 год., 20 травня – з 14 до 17 год., 21 травня – з 4 до 7 год., 23 травня – з 3 до 6 год., 29 травня – з 8 до 10 год.

Лікар-терапевт Мирослава Бузько розповіла, що в дні, коли активуються магнітні бурі, особливо уважними до свого здоров’я мають бути люди з серцево-судинними захворюваннями, схильні до підвищеного артеріального тиску. Їм лікар радить в такі дні максимально скоротити список запланованих справ.

Лікар-фітотерапевт Борис Скачко також радить – якщо ви знаєте свою реакцію на низький атмосферний тиск, перепади температури і магнітні бурі, то краще заздалегідь прийміть препарати, які стабілізують самопочуття.

Ще радить лікар замінити каву і міцний чай, які перезбуджують нервову систему, трав’яним чаєм і адаптогенами: відваром шипшини, настоянками женьшеню, елеутерококу, плодів лимонника, а також повністю відмовитися від алкоголю, який не розслаблює, а активізує центральну нервову систему.

“Якщо ви відчули різке нездужання – підвищився тиск або почастішала частота серцевих скорочень, – відкладіть роботу або домашні справи, випийте заспокійливі ліки чи 50 крапель корвалолу і приляжте на годину відпочити в темному, провітрюваному приміщенні. А ще добре висипайтеся – безсоння підвищує метеочутливість втричі”, – зазначає Б.Скачко.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.