Новини України. 8 травня. Медкомісія на чолі з першим заступником міністра охорони здоров’я Раїсою Мойсеєнко оглянула лікарняний блок лікарні № 5 “Укрзалізниці2, в якому передбачається лікувати екс-прем’єра Юлію Тимошенко, і відправилася в Качанівську колонію.

Юлія Тимошенко
До Тимошенко в колонію їде медкомісія і німецький лікар

Головний лікар лікарні Михайло Афанасьєв повідомив, що представник берлінської клініки “Шаріте” був присутній під час огляду, але не давав жодних оцінок обладнання та умов утримання хворих.

За даними Афанасьєва, німецький лікар є спеціалістом з неврології, також займався психіатрією і нейрохірургії.

“Ми трохи поспілкувалися і він, доктор, залишив приємне враження”, – зазначив головний лікар.

У цей час члени медкомісії відправляються в Качанівську виправну колонію для зустрічі з Тимошенко. Після того, як екс-прем’єр зустрінеться зі своїми захисниками, представники медкомісії запропонують Тимошенко почати лікування в ЦКБ № 5.

У свою чергу помічник голови пенітенціарної служби Ігор Андрушко заявив, що відомство очікує рішення Тимошенко з приводу можливості її переведення з колонії на лікування в лікарню “Укрзалізниці”.

“Не виключено, що сьогодні буде (переклад). Жодного рішення ще не прийнято. Я так підозрюю, що Тимошенко чекає зустрічі зі своїм захистом”, – зазначив він.

Німецький лікар після огляду лікарні одразу поїхав до Качанівської колонії, щоб поспілкуватися з Юлією Тимошенко.

За матеріалами Корреспондент.net, УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.