Новини світу. 17 травня. 43-річний чоловік майже все життя провів в кімнаті комунальної квартири площею 10 метрів.

Діма Кувалдін у 7 років опинився в полоні у власної матері

Затворник вперше вийшов на вулицю після смерті матері.

Винуватицею ув’язнення Дмитра Кувалдіна стала його мати, яка через шалену любов до свого єдиного сина вирішила захистити його від будь-яких контактів із зовнішнім світом.

Діма Кувалдін до 7 років ріс звичайною дитиною: ходив до дитсадка, гуляв у дворі, вчився читати й писати.

Його життя повністю змінилася після смерті батька. Тоді мати, повернувшись з похорону, побачила, як сусідські хлопчаки знущаються над її сином, і вирішила, що ніколи не допустить знущань над дитиною-безбатченком. І посадила сина в ув’язнення.

Так Дмитро опинився на довгих 33 роки замкнений у власній кімнаті.

“Вона, навіть коли готувала їжу, Дімку з кімнатки не випускала, – розповідає сусід і друг дитинства Дмитра Станіслав Кабонін. – Він через двері просив поїсти. Мився теж в кімнаті. Коли я був і сам маленький, мене це не дивувало, але коли виріс, то зрозумів, що це ненормально”.

Сам Дмитро, на перший погляд, є жартівником і балагуром. Любить розповідати матюкливі анекдоти і співає пісні зарубіжних ретрозірок. Однак, як тільки мова заходить про його дитинство чи про матір, він відразу замикається.

Після 33 років ув’язнення затворник змушений був поринути в доросле життя з усіма його проблемами та негараздами. Дмитро трохи попрацював кур’єром, а потім, виклопотавши через соцзахист маленьку пенсію по інвалідності, знову вдарився в самітництво.

З друзів у Кувалдіна є тільки жалісливі бабусі, які підгодовують його, в’яжуть шкарпетки, піклуються як можуть.

“З дитинства я нічого не пам’ятаю. Кому яка різниця, що зі мною відбувалося!” – дивується Кувалдін.

Дмитро досить освічений. Він перечитав масу книг, з ходу цитує Станіславського, має пристойну колекцію радянських платівок. А ще особливою гордістю Кувалдіна є його супер-колекція іграшкових автомобілів. На неї він витрачає велику частину своєї скромної пенсії.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.