Інтерв’ю. 16 травня. Аудіо. Чим ближче підходить час до суду у справі Оксани Макар, тим більше народжується чуток, пов’язаних з цією гучною резонансною справою.

Тетяна Суровіцька планує знову завагітніти

НАБАТ зв’язався з Тетяною Суровіцькою для того, щоб вона пояснила основні «чутки», тиражовані ЗМІ.

– По перше, все, що говорить Катеринчук (адвокат у справі Оксани Макар) – це правда. Тому, що всю інформацію ми обговорюємо разом, погоджуємо і багато надходить безпосередньо через мене, – повідомила на початку розмови Тетяна Суровіцька.

Чи правда, що ви почали писати книгу про доньку?

– Нічого я ще не пишу. Я напишу книгу, коли приїде з Німеччини психолог, якого мені знайшов Рейко Опітц, потім я завагітнію новою дитиною і тоді я писатиму книгу.

Чим ви зараз займаєтеся?

– Я весь час перебуваю в Лучі (селище під Миколаєвом). Сьогодні цілий день роблю куточок своїй дівчинці.

Ходять чутки, що ви збираєтеся або вже відкрили фонд допомоги дітям, постраждалим від насильства, на гроші, що залишилися?

– Який я відкрила фонд, коли з мене висмоктали все, що було! Що, в мене гроші є? Я все віддала, щоб від мене відчепилися.

На даний момент Рейко Опітц і Тетяна Суровіцька готуються передати лікарні третю партію обладнання, купленого за гроші Рейко для лікування Саші Попової.

– Так, ми з ним втретє передаватимемо обладнання. Це буде за гроші Рейко Опітца. Він мене лікуватиме. Він знайшов мені психолога. Ми будемо з ним робити пам’ятник дочці, – прокоментувала ситуацію Тетяна Суровіцька.

На даний момент в ЗМІ проходить інформація з приводу того, чи буде судове засідання у справі Оксани Макар відкритим або закритим?

– Ми наполягаємо, щоб суд був відкритим. Але ви розумієте, що це буде революція. Люди, які з першого дня вірять в цю справу, вони чекають цього дня.

АУДІО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.