Новини України. 29 травня. Майбутня мама з’явилася в пологовому будинку Краматорська в п’ятницю, 25 травня.

У маляток на двох одна печінка і зрослися серця

Про це повідомляє Сегодня.

Сама вона мешканка Камишевахи (село в 20 км від Краматорська). «У мене відійшли води», – заявила жінка.

При собі породілля не мала ні обмінної карти вагітних, ні результатів будь-яких аналізів, ні підсумків УЗД. Щоб хоч трохи прояснити картину, лікарі зробили породіллі екстрене ультразвукове обстеження, яке показало, що на світ має з’явитися двійня.

Враховуючи вік майбутньої мами (їй виповнилося сорок років), а також її стан, було прийнято рішення зробити кесарів розтин. Яке ж було здивування акушерів-гінекологів, коли виявилося, що з’явилися на світ малюки не просто близнюки, а сіамські близнюки! Нагадаємо, це вкрай рідкісний випадок не тільки для вітчизняної, але й для світової медицини.

У жінки вже є двоє дітей, 1993 і 1997 року народження.

В той же день в Краматорськ прибули фахівці з обласної дитячої лікарні. Щоб повністю обстежити маляток, було прийнято рішення про негайне їх транспортування до Донецька. Свою письмову згоду на подальше обстеження дітей дала і мама.

Як повідомлялося, донецькі лікарі прийшли до висновку, що сіамських близнюків не можна оперувати. Зараз стан дівчаток залишається вкрай важким і їх подальша доля поки не відома. У маляток на двох одна печінка і зрослися серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.