Новини здоров’я. 11 травня. Макдональдс розробив новий, «здоровий» напій для дітей, в якому, за словами представників, міститься одна з п’яти рекомендованих порцій фруктів і овочів.

У 500 мілілітрах напою міститься 200 калорій і 49 грамів цукру

Що стосується 12 ложок цукру, їх навряд чи можна знайти в списку корисних для дитячого здоров’я продуктів.

Новий напій, названий «Фрутіз», являє собою спробу компанії «оздоровити» дитяче меню, поряд з мінеральною водою, натуральним молоком, фруктами та морквою. При цьому в 500 мілілітрах напою міститься 200 калорій і 49 грамів цукру. Таким чином, дитячий напій є солодшим, ніж фанта.

«Напої з цукром провокують карієс і ерозію зубів, а також призводять до набору зайвої ваги. Вода і молоко – це куди кращі альтернативи солодким напоям», – підкреслили експерти.

За словами представників компанії, дітям дуже подобається новий напій, який не містить штучних барвників і підсилювачів смаку, і на 60% складається з виноградного, яблучного і полуничного соку, розведеного мінеральною водою.

«Дуже важко зробити напій менш калорійним без додавання штучних підсолодувачів. Ми працювали над створенням напою три роки, вивчивши 80 рецептів, щоб створити продукт, який є не тільки інноваційним, але й смачним і корисним», – заявили вони.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.