Новини технологій. 7 травня. Швейцарський виробник комп’ютерних аксесуарів Logitech анонсував свою нову розробку: портативну клавіатуру на сонячних батареях, призначену для планшета iPad.

Logitech Solar Keyboard Folio

130-доларова Logitech Solar Keyboard Folio підходить для iPad другого і третього поколінь.

З технічної точки зору клавіатура взаємодіє з планшетом через Bluetooth і може заряджатися і працювати як від справжнього сонячного світла, так і від штучного кімнатного освітлення, подібно до раніше випущеної клавіатури Logitech Wirelss Solar Keyboard K750 для комп’ютерів Mac.

У Logitech говорять, що клавіатура, повністю зарядивши свої штатні акумулятори від сонячного світла, здатна працювати в автомномном режимі до двох років (за умови використання по дві години на день), причому навіть у повній темряві.

На відміну від ряду інших клавіатур Logitech, що також працюють на сонячному світлі, новинка має ряд відмінностей. Вона, зокрема, оснащена спеціальною кришкою-підставкою на яку можна сперти планшет, створивши щось схоже на ноутбук, крім того iPad-клавіатура є однією з найбільш тонких на ринку на сьогоднішній день.

Крім усього іншого, у клавіатури є два режими роботи: звичайний, що підходить для роботи з текстами, а також мультимедіа-режим, коли клавіатура перетворюється в пульт управління.

За матеріалами cybersecurity

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.