Новини політики. 12 травня. Лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк шкодує, що на форумі об’єднаної опозиції присутні не всі лідери.

Яценюк: Україна - це країна бідних людей і багатих чиновників

Про це він сказав, виступаючи на Михайлівській площі.

“Мені прикро, що не всі сьогодні з нами. Але Юлія Тимошенко нас чує і вона буде з нами. Я вас запевняю у цьому. Перед нами стоять дуже складні історичні завдання. Але на цьому майдані у нас є історичний шанс і перед нами історична відповідальність за долю нашої країни, за майбутнє кожного українця, за те, якою буде наша країна”, – зазначив Яценюк.

Він наголосив, що Україна — це країна бідних людей і багатих чиновників.

“У нас країна розкішних апартаментів уряду, президента і всіх, хто знаходиться біля нього. Сьогоднішній борг країни становить 136 мільярдів доларів. Кожен, хто нас чує, вже винен більше 20 тисяч гривень. Це не наші борги, але вони поставили віддавати ці борги нашим дітям. У нас країна повної тотальної корупції та бізнесу. Але розкоші для президента та його оточення”, – наголосив депутат.

“Нунсівець” пообіцяв, що об’єднана опозиція зробить Україну процвітаючою. Він розповів, що сьогодні опозиція виносить на розгляд українцям свою програму дій, з якою йде на прламентські вибори.

“Ця програма не просто документ. Це те, як ми бачимо нашу країну, що ми хочемо зробити, для чого і для кого ми це хочемо зробити. Ця програма передбачає всеосяжні зміни вцілому в Україні та в житті кожного українця”, – додав лідер “Фронту змін”.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.