Новини технологій. 27 травня. Компанія Google відкрила спеціальний розділ з інформацією про реакцію на вимоги правовласників видалити піратські, на їхню думку, посилання із власних пошукових результатів.

Google розпочав боротьбу з онлайн-піратством

Розділ звітів щодо реакції на вимоги правовласників відкрито на сайті «Звіти про роботу сервісів Google».

«Ми вважаємо, що відкритість має вирішальне значення для майбутнього інтернету», – відзначає Google, пояснюючи своє рішення створити подібний ресурс, у Google Blog.

Google також зауважує, що порушення авторських прав є найпопулярнішою причиною, з якої від компанії вимагають видалити з пошукової видачі ті чи інші посилання.

На даний момент компанія отримує близько 250 тис. скарг на піратські посилання щотижня. Це – більше, аніж за весь 2009 рік, відзначає Google.

Минулого місяця IT-гігант отримав близько 1,2 млн. подібних запитів, від імені більше 1000 власників авторських прав. У запитах вимагалося видалити лінки на більше ніж 24 тис. сайтів.

Хоча боротьба з онлайн-піратством є важливою для компанії – актуальним є питання збереження балансу між інтересами правовласників, користувачів і самих пошукових корпорацій, резюмує Google.

За матеріалами Mediasapiens

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.