Новини технологій. 30 травня.Blackberry від канадського виробника Research in Motion (RIM) була колись улюбленою іграшкою менеджерів. Однак нині, в часи переможної ходи смартфонів, концерн змушений боротися за виживання.

Компанія BlackBerry терпить збитки через смартфони

Криза виробника Blackberry поглиблюється.

Керівник концерну Research in Motion Торстен Гайнс повідомив вчора, 29 травня, що компанії доводиться рахуватися з втратами за підсумками першого кварталу цього року.

«Наша фінансова ситуація й упродовж наступних кварталів бажатиме кращого», – зазначив топ-менеджер. До пошуку шляхів виходу з кризи концерн залучив фахівців консалтингової компанії J.P. Morgan RBC і Capital Markets.

Торстен Гайнс також повідомив, що не виключає у перспективі скорочення робочих місць.

Раніше, як видавалося, багатофункціональні мобільні телефони були для Blackberry куркою, що несе золоті яйця. Однак ці часи з посиленням переможної ходи айфонів від Apple та смартфонів з операційною системою андроїд уже позаду.

Піонер ринку смартфонів RIM у минулому кварталі вже зазнав фінансових втрат. Такий результат спричинили зменшення обсягів продажу його продукції, а також ціновий тиск.

Тепер концерн намагається дати собі раду за допомогою програми заощадження, в рамках якої скоротять робочі місця, сказав Ганс, не назвавши водночас жодних цифр.

ЗМІ нещодавно повідомляли про ймовірну загрозу для двох тисяч робочих місць. Тим часом концерн гарячково продовжує працювати над новою операційною системою Blackberry 10.

Як очікується, ця розробка має з’явитися на ринку до кінця року.

За матеріалами DW.DE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.