Новини України. 19 травня. У рамках саміту НАТО в Чикаго президент Польщі Броніслав Коморовський має намір зустрітися зі своїм українським колегою Віктором Януковичем і обговорити з ним питання євроінтеграції України.

Коморовський хоче поспілкуватися з Януковичем на саміті НАТО

Про це повідомляється на офіційному сайті глави польської держави.

“На думку президента, є багато справ, які слід було б обговорити з Віктором Януковичем, в тому числі в контексті успіхів Україна в підготовці до інтеграції із західним світом”, – наголошується в повідомленні.

Польський президент пояснив, що має на увазі непросте завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, які завершилися парафуванням документа.

“Це буде, напевно, розмова, присвячений також ризику невикористання цих досягнень, враховуючи ситуацію, що виникла у внутрішній політиці України, в тому числі питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко“, – сказав Коморовський.

За його словами, він бачить в цьому істотне джерело загроз для європейських прагнень України, що також засмучує польську сторону, тому що Польща завжди виступала прихильником зближення України з західним світом.

“Тому що ми завжди побоювалися, що альтернативою може бути інтеграція Україна зі східним світом… Ми можемо допомагати і допомагаємо Україні на її шляху до західного світу, але ключ до успіху на цьому шляху, скоріше, у самій Україні”, – додав президент Польщі.

На думку Б.Коморовського, перед Україною стоїть велике завдання з реформування українського права і української системи судочинства, наголошується в повідомленні.

Саміт НАТО в Чикаго пройде 20-21 травня. В Чикаго на саміті НАТО планується виступ Януковича на пленарному засіданні, а також ряд двосторонніх зустрічей з ініціативи його зарубіжних візаві.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.