Новини здоров’я. 31 травня. Чи справді шлюб вбиває любов?

Шлюб не завжди вбиває кохання

Це лише черговий міф, який не має нічого спільного з реальністю!

На думку психологів, навіть через 10 років спільного життя любов може бути настільки ж сильною, як і на самому початку відносин.

Опитавши 274 одружені пари про їхні стосунки, вчені з Нью-Йорка і Каліфорнії прийшли до цікавих висновків. Близько 40% з тих, хто жив разом більше десяти років, досі сильно і пристрасно любили один одного. 26,2% опитаних зізналися, що їх любов в якійсь мірі збереглася.

Почуття любові в цілях дослідження визначили, як ряд особливостей поведінки, що включає позитивні думки про партнера, бажання займатися коханням і радувати свого партнера, а також задоволеність своїм життям.

На думку дослідників, результати їх роботи суперечать усталеній в суспільстві думці про те, що почуття з роками проходять. Результати опитування говорять про те, що багато пар люблять один одного і через 30 років спільного життя.

Це стосувалося 40% опитаних пар. А от після 20 років проживання в шлюбі багато людей дійсно відчувають, що їхні почуття вже не так свіжі, як раніше.

Для чоловіків любов до своєї дружини полягала в тому, що всі їх думки були пов’язані з коханою жінкою. Для жінок, в свою чергу, така пристрасна прихильність не була ознакою благополуччя відносин.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.