Новини України. 11 травня. Під час Форуму об’єднаної опозиції в Києві 12 травня представниками опозиційних сил має бути підписана Угода щодо неможливості альянсів з Партією регіонів та її сателітами у наступній Верховній Раді.

Віталій Кличко УДАР
Кличко пропонує опозиції підписати угоду про неможливість альянсу з ПР

Про це заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко ЛІГАБізнесІнформ.

Так, коментуючи самостійну участь партії “УДАР” у виборах до парламенту, Кличко зазначив: головне завдання опозиції сьогодні – отримати більшість в парламенті.

“Ми повинні провести в парламент максимальну кількість депутатів. Лише виходячи з цього ми говоримо про те, що повинні йти окремо. Для того, аби розвіяти всі сумніви, ми пропонуємо опозиційним партіям якнайшвидше, під час Форуму об’єднаної опозиції 12 травня підписати угоду, в якій зобов’яжемося не співпрацювати з Партією регіонів та її сателітами. Щоб між нами не було недовіри”, – сказав Кличко.

Відповідаючи на питання про те, яким чином “УДАР” захищатиме свій результат на виборах, політик сказав: “Ми готуємо спостерігачів, спілкуємося з представниками дипкорпусу, іноземних держав. Відверто говоримо їм про те, що для забезпечення чесних виборів потрібна максимальна кількість іноземних спостерігачів та представників. Також наполягаємо на створенні спільного з іншими опозиційними силами Центру захисту результатів виборів“.

Політик запевняє, що жоден представник “УДАРу”, який працюватиме у майбутньому парламенті, не перейде до провладної більшості.

“Я обіцяю, що жоден депутат не буде співпрацювати ані з Партією регіонів, ані з її сателітами. 300% гарантії не дам, бо іншій людині в душу не зазирнеш. Не кожен може витримати тиск, не кожен зможе відмовитися від спокус, які йому запропонують. Проте я сподіваюся, що жорсткий відбір людей дозволить мені говорити про те, що вони будуть відстоювати наші принципи”, – переконаний Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.