Новини України. 9 травня. В Україні в 2004 році була демократія, і країна має повернутися до демократичної моделі держави, заявив голова Європейської Ради Херман ван Ромпей.

Голова Ради Європи: політична ситуація в Україні має змінитися

“Коли свого часу український прем’єр-міністр оголосив про намір відвідати Брюссель, ми сказали йому: не варто, залишайтеся вдома. Ми подали Києву конкретний політичний сигнал – змінити ситуацію”, – сказав Х. ван Ромпей.

“Ми чітко сказали, що це (ратифікація угоди про асоціацію – ред.) можливо лише за умови, якщо Україна буде дотримуватися наших цінностей, тому що угода про асоціацію стосується не тільки торгівлі, а й політичних домовленостей, і ми вважаємо неприпустимим те, як Україна поводиться з колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. І ми про це гранично чітко заявили президенту Януковичу“, – зазначив Х.Ван Ромпей.

Він також пояснив, чому саме не приїде на ЄВРО до України.

“Я особисто не приїду на Євро-2012, тому що збірна Європи не існує, а бельгійська команда в ньому не бере участь. Але, в будь-якому випадку, ми дали зрозуміти нашу позицію українському керівництву”, – сказав голова Європейської Ради.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.