Новини технологій. 20 травня. Компанія Huawei дає все менше приводів говорити про себе в іронічному тоні – китайський виробник випускає дуже серйозні продукти, які демонструють чітке розуміння того, що насправді потрібно споживачеві.

Дитячі мобільні телефони Huawei HW-01D

Яскравим прикладом такого продукту є новий мобільний телефон Huawei HW-01D, його цільовою аудиторією є наймолодші власники.

Телефон Huawei HW-01D виконаний в укріпленому корпусі, який забезпечує захист від води і пилу. Захисне покриття встановлено і поверх 2-дюймового дисплея з QVGA-роздільною здатністю (240×320 пікселів). Це більш ніж розумне рішення, тому що дітям байдуже, скільки коштує телефон, дитячі мобільники рідко доживають до кінця встановленого терміну служби. Крім оригінальної конструкції, виробник подбав і про відповідний функціонал.

Дитячий телефон підтримує функції голосових викликів, обміну SMS-повідомленнями, а також мобільного веб-серфінгу. Правда, у всіх випадках ці функції строго обмежені, дзвонити і писати можна тільки на заздалегідь встановлені номери, а відвідувати в Інтернеті можна тільки спеціально встановлені сайти.

На борту є модуль GPS, він використовується для того, щоб батьки завжди могли дізнатися, де знаходиться їх дитина. Що примітно, ця функція працює навіть при вимкненому телефоні.

А на екстрений випадок тут передбачена сигналізація гучністю 100 дБ. На жаль, дитячий мобільний телефон Huawei HW-01D призначений тільки для продажу в мережі японського оператора NTT DoCoMo.

За матеріалами 3dnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.