Новини політики. 15 травня. Перший заступник лідера фракції “БЮТ-Батьківщина” Сергій Соболєв заявляє, що, за його інформацією, колишній омбудсман Ніна Карпачова перебуває за межами України.

На Карпачову здійснюється надзвичайний тиск - Соболєв

Він зазначив, що на Карпачову здійснюється надзвичайний тиск через її позицію щодо порушення прав людини в Україні. І тому вона не має можливості зараз працювати в Україні.

“За моєю інформацією, вона зараз не має можливості проводити свою активну діяльність, і вона фактично не має можливості сьогодні навіть перебувати в Україні через прямий тиск Генеральної прокуратури України”, – сказав він.

У той же час депутат додав, що особисто з Карпачовою про це не розмовляв.

За словами Соболєва, представники опозиції повідомили про це під час сьогоднішньої зустрічі доповідача Моніторингового комітету ПАРЄ.

“Це буде окремою темою розслідування. Ми написали відповідного листа в офіс Верховного комісара з прав людини ПАРЄ, і я переконаний, що це буде новий факт необхідності розслідування відносно вищих посадових осіб держави, які прямо дають вказівки Генеральній прокуратурі Україні тиснути на омбудсмана“, – додав він.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.