Новини України. 19 травня. Колишня уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова останнім часом і на цей момент перебуває на відпочинку в Криму.

Карпачова відпочиває у Криму, а не виїхала в Росію

Про це повідомило Радіо Свобода джерело, обізнане з місцем перебування колишнього омбудсмена, яке побажало, щоб його ім’я не оприлюднювали.

Ця людина в розмові спростувала повідомлення, що з’явилося раніше, про те, ніби Ніна Карпачова виїхала до Росії після початку перевірки прокуратурою обставин появи фотографій колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії і нині перебуває в Москві.

За словами джерела, Карпачова за час роботи на посаді омбудсмена не використовувала свою відпустку повністю і тепер, після звільнення з цієї посади, просто відпочиває.

Днями у фракції “БЮТ-“Батьківщина” вже заявляли, що Карпачова через тиск на неї з боку прокуратури не може перебувати в Україні і нібито виїхала поза межі держави.

У прокуратурі Києва, яка проводить перевірку у зв’язку зі зверненням Карпачової в справі Тимошенко, відкинули твердження про тиск на колишнього омбудсмена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.