Новини України. 16 травня. Семеро членів канадського парламенту приїхали сьогодні до харківської лікарні, де перебуває екс-прем’єр Юлія Тимошенко.

Тимошенко не побачилася з канадцями

Проте, як зазначив один із делегатів Боб Деккерт, попри звернення до влади їм відмовили у зустрічі із лідером опозиції.

За словами парламентаря, він уже намагався зустрітися з Юлією Тимошенко у березні, але й тоді отримав відмову.

Як повідомив Деккерт, усі парламентарі є членами комітету закордонних справ та міжнародного співробітництва.

«Останні декілька тижнів ми ретельно вивчаємо політичну та економічну ситуацію в Україні, щоб скласти звіт для комітету парламенту, за результатами якого буде визначена подальша співпраця України та Канади», – заявив він.

Боб Деккерт також наголосив, що Канада стурбована відкриттям справ і ув’язненням Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка та інших опозиціонерів, повідомляє прес-служба «Батьківщини».

«Ми вважаємо, що ці ув’язнення не служать демократії в Україні. Ми звернемося до уряду України, аби Юлія Тимошенко отримала медичну допомогу, яку вона потребує, і була звільнена з ув’язнення», – наголосив канадський парламентар.

«Пані Тимошенко є символом демократичного руху в Україні, символом для всього світу. Я хочу запевнити, що ми переймаємося всіма порушеннями демократії і всіма, хто переслідується сьогодні в Україні», – заявив Деккерт.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.