Новини України. 16 травня. Канадська делегація наразі не може зустрітися з Юлією Тимошенко, адже вона перебуває на лікуванні, а побачення з ув’язненими у цей період не дозволені.

Юлія Тимошенко
Канадській делегації відмовили у зустрічі з Тимошенко законно, - представник ДПтСУ

Про це повідомив помічник голови ДПтСУ Ігор Андрушко.

“Дозвіл на побачення видає установа виконання покарань, тобто Качанівська установа. Але офіційно до установи ніяких запитів не надходило. Сьогодні до центрального відомства надійшло звернення Міністерства закордонних справ відносно можливості зустрічі з Юлією Тимошенко в лікарні делегації депутатів парламенту Канади. Але враховуючи національне законодавство, в якому йдеться, що коли засуджені перебувають на лікуванні, призупиняються різного роду побачення. Статус цієї делегації не був офіційним і обов’язковим, тобто вони мали право тільки побачення із засудженою”, – зазначив він.

Він пояснив, що канадська делегація не має офіційного мандату, і тому має право тільки на побачення з Тимошенко.

“Делегація ПАРЄ має офіційний, відповідний мандат. Їх візит узгоджено”, – повідомив Андуршко.

Він зазначив, що звернення МЗС України надійшло до пенітенціарної служби тільки сьогодні, а подібні звернення можуть розглядатися довше.

“Відповідь до МЗС було направлено, але можливо ще канадська делегація не встигла отримати нашу відповідь”, – зазначив Андрушко.

За його словами, не маючи відповідного мандату канадська делегація зможе зустрітися з Тимошенко після її переведення до колонії.

Нагадаємо, делегацію канадського парламенту сьогодні не пустили до ЦКЛ №5 “Укрзалізниці” Харкова на зустріч з Юлією Тимошенко.

Водночас сьогодні Тимошенко відвідала офіційна делегація Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Раніше у лікарні Тимошенко вже приймала закордонних відвідувачів. До неї навідалась президент Литви Даля Грібаускайте, а також посол США Джон Теффт.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.